Nowe wydanie już dostępne!

Na naszej stronie w zakładce WYDANIE ON-LINE mogą Państwo zapoznać się z pierwszym w tym roku wydaniem czasopisma Eurobeskidy Aktywni Razem.

Będą Państwo mogli w nim poczytać o sukcesach sekcji łucznictwa i boccia klubu START Bielsko-Biała. Nie zabraknie wywiadów z ciekawymi osobami związanymi ze światem sportu i nie tylko. Z prezesem PFRON Krzysztofem Michałkiewiczem rozmawiamy o działaniach funduszu w zakresie pomocy niepełnosprawnym. Natomiast Sekretarza Stanu w Ministerstwie Rodziny i Polityki Społecznej Pawła Wdówika pytamy o nową strategie na rzecz osób niepełnosprawnych. W tym wydaniu prezentujemy także sylwetki zawodniczek, które na przełomie lipca i sierpnia tego roku zaliczą swój debiut na igrzyskach paraolimpijskich.

W wiosennym wydaniu znajdziecie Państwo m.in. relacje z inauguracji 25-lecia Stowarzyszenia, podsumowanie edycji programu Aktywna Rehabilitacja, wspomnienie pierwszych zawodów w wyciskaniu sztangi. Tradycyjnie nie zabraknie także artykułów na temat zdrowego odżywiania oraz aktywności fizycznej. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Kwartalnik w wersji elektronicznej można przeczytać TUTAJ.

Śledź nasze social media:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *