Ruszają zapisy na Ekstremalny Półmaraton!

Od dzisiaj do 1 lipca , można zapisać się na Ekstremalny Półmaraton Górski o Dyrektora Lasów Państwowych, organizowany przez Stowarzyszenie Integracyjne Eurobeskidy wraz ze Gminą Istebna oraz Nadleśnictwem Wisła. W zawodach może wziąć udział każda osoba pełnoletnia, która wypełni ZGŁOSZENIE na stronie internetowej i wpłaci opłatę startową. Limit zapisów to 200 zawodników, warto więc pośpieszyć się ze zgłoszeniem. Informacji na temat zawodów udziela biuro Stowarzyszenia tel. (33) 862-31-98.

Półmaraton, odbędzie się w sobotę 10 lipca. To  kontynuacja eventu, który od kilku lat był organizowany w maju – w tym roku konieczna była zmiana terminu z powodu obowiązujących ograniczeń w zakresie organizacji imprez sportowych. Zmienił się też patronat biegu – tym razem walczyć będziemy o puchar Dyrektora Lasów Państwowych. Zmianie uległa także lokalizacja wydarzenia. W tym roku biegacze wyruszą spod  Amfiteatru Pod Skocznią w Istebnej. Trasa przebiegać będzie szlakami górskimi pod Skoczni na Stożek Mały następnie w stronę Kubalonki i Istebnej Połom. Zawodnicy będą musieli pokonać trasę liczącą ok. 22 km. Będą na to mieli 4 godziny.

Start półmaratonu zaplanowany jest na godzinę 10:00; do biura zawodów można się zgłaszać już od godz. 8:00 – każdy zawodnik otrzyma pakiet startowy, w tym pamiątkowa koszulkę, numer startowy oraz pamiątkowy medal. Najlepsi otrzymają nagrody, medale oraz dyplomy. Pula nagród to minimum 8 tys. złotych (nagrody rzeczowe). Każdy zawodnik otrzyma też dwudaniowy posiłek, a na starcie i mecie wodę oraz napoje izotoniczne.

Więcej informacji na stronie Organizatora. Serdecznie zachęcamy do udziału!

TRASA PÓŁMARATONU

Śledź nasze social media:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *