Lekkoatleci rywalizowali w Wapienicy
Już po raz 24. odbył się Mityng Lekkoatletyczny Szkół Specjalnych i Ośrodków Szkolno-Wychowawczych. Młodzież niepełnosprawna spotkała się na stadionie „Start”
zobacz więcej
Już po raz 24. odbył się Mityng Lekkoatletyczny Szkół Specjalnych i Ośrodków Szkolno-Wychowawczych. Młodzież niepełnosprawna spotkała się na stadionie „Start”
zobacz więcej
Sztangiści z Podbeskidzia, w tym także zawodnicy trenujący na co pod okiem trenera Stanisława Mirochy w sekcji podnoszenia ciężarów Stowarzyszenia
zobacz więcej