Deprecated: Funkcja WP_Dependencies->add_data() została wywołana z argumentem, którego użycie jest przestarzałe od wersji 6.9.0! Komentarze warunkowe IE są ignorowane przez wszystkie obsługiwane przeglądarki. in /home/vh15485/aktywnirazem.eurobeskidy.org.pl/wp-includes/functions.php on line 6170

Pierwszy Turniej Polskiej Ligii Bocci rozegrany!

W ubiegłym tygodniu w Wągrowcu rywalizowali zawodnicy bocci z całego kraju.

Jak zawsze kibicom i sportowcom towarzyszyły sportowe emocje w duchu fair play.

Na pierwszym miejscu podium podczas turnieju zajął zespół Klony Zamość, który reprezentował klub Akson Zamość. Srebro w rywalizacji zdobył klub Bratek Owczegłowy. Podium dopełniła drużyna klubu Ikson Głogów. W zmaganiach w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Wągrowcu wziął udział zespół Stowarzyszenia Rehabilitacyjno-Sportowego Start Poznań.

Oprócz sportowców sklasyfikowanych w zawodach wystartowali zawodnicy grupy integracyjnej, którzy walczyli o puchary.

Na zawodników bocci czekają jeszcze trzy turnieje, podczas których będą walczyli o zdobycie tytułu Mistrza Polski w klasach BC1, BC2, BC3, BC4 oraz BC5.

Zawody były współfinansowane ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Fot. Maria Gniazdowska

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dostępność cyfrowa

Dostosuj preferencje użytkowania:

Wesprzyj nas

Jakiś tekst wsparcie....