Ostatnie wolne miejsca na zawody w ciężarach!

To ostatnia szansa, aby się zapisać na XX Ogólnopolskie Integracyjne Zawody w Wyciskaniu Sztangi Leżąc oraz IX Otwarte Integracyjne Mistrzostwa Śląska w Wyciskaniu Leżąc Klasycznym, które odbędą się w przyszłą sobotę w Bielsku-Białej.

Aby się zapisać wystarczy wypełnić formularz na stronie i spełnić odpowiednie wymagania. Formularz zapisów jest dostępny TUTAJ.

Ogólnopolskie Integracyjne Zawody WLK

Aby wziąć udział w XX Ogólnopolskich Integracyjnych Zawodach WLK należy mieć ukończony 14 rok życia w 2023 roku, posiadać książeczkę zdrowia z ważnymi badaniami lekarskimi oraz ksero ważnego orzeczenia o stopniu niepełnosprawności (dotyczy tylko zawodników z niepełnosprawnościami). Zgłoszenie zawodnika do zawodów musi być dokonane przez macierzysty klub i jest jednoznaczne z brakiem przeciwwskazań do udziału w/w zawodach. Zawodnicy niezrzeszeni nie będą dopuszczeni do startu. Warto wziąć udział w zawodach, bo na najlepszych w zależności od kategorii czekają medale, dyplomy, nagrody rzeczowe lub puchary. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkową koszulkę. Udział w Ogólnopolskich Zawodach jest BEZPŁATNY dla zawodników pełnosprawnych i niepełnosprawnych.

Otwarte Integracyjne Mistrzostwa Śląska WLK

Aby wystartować w IX Otwartych Integracyjnych Mistrzostwach Śląska WLK należy być zawodnikiem, reprezentantem klubów sportowych – członkiem PZKFiTS, posiadać ważną licencję zawodniczą PZKFiTS na rok 2023, mieć aktualne, indywidualne badania lekarskie o braku przeciwwskazań do udziału w zawodach WLK oraz dowód wpłaty wpisowego (osoby pełnosprawne). Udział w Mistrzostwach dla osób niepełnosprawnych jest BEZPŁATNY. Dla zwycięzców przewidziane są medale, dla najlepszych w poszczególnych kategoriach puchary lub statuetki oraz dyplom potwierdzający uzyskane miejsce. 

Sponsorem wydarzenia jest PGE Energia Odnawialna. Sponsorem głównym jest AQUA S.A. Wydarzenie dofinansowano ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dostępność cyfrowa

Dostosuj preferencje użytkowania:

Wesprzyj nas

Jakiś tekst wsparcie....