Pingpongowy PGE Narodowy 2023 w najbliższą sobotę!

W sobotę, 19 sierpnia 2023 roku, w godzinach od 9.00 do 19.00 na płycie PGE Narodowego odbędzie się największe pingpongowe wydarzenie w kraju i w Europie. Na płycie obiektu stanie 100 stołów do tenisa stołowego 

Na uczestników wydarzenia czekają takie atrakcje jak m.in. amatorskie turnieje tenisa stołowego z atrakcyjnymi nagrodami, rozgrywane w 5 kategoriach wiekowych (U12, U15, U19, U40, 40+ oraz OPEN) – zapisy do turnieju przyjmowane będą w dniu wydarzenia oraz spotkania z gwiazdami polskiego tenisa stołowego. Oprócz tego na PGE Narodowym odbędzie się Mecz o Superpuchar Polski pomiędzy Mistrzem Polski Dartomem Bogorią Grodzisk Mazowiecki, a triumfatorem Pucharu Polski – Polskim Cukrem Gwiazdą Bydgoszcz.

W ramach imprezy zostaną także poprowadzone panele dyskusyjne z zawodnikami kadry Polski, międzynarodowymi sędziami tenisa stołowego, trenerami, psychologami sportu i fizjoterapeutami, gry, zabawy i konkursy sprawnościowe z nagrodami oraz zajęcia z trenerami i konsultacje z psychologami sportu i dietetykami. Wśród atrakcji znajdą się także strefa animacji ENEA, wycieczki z przewodnikiem po PGE Narodowym i Lucjan Błaszczyk SHOW.

Rywalizacja sportowa

Serce wydarzenia bić będzie przy stołach, na których toczyć będzie się zażarta rywalizacja dzieci i młodzieży, a także zmagania w kategorii otwartej.

Od godziny 9:00 przyjmowane będą zapisy do turniejów w kategoriach dziewcząt i chłopców, kobiet i mężczyzn w kategoriach U12, U15, U19, U40 oraz 40+ i OPEN. Zmagania turniejowe rozpoczną się o godzinie 11:00. Turniej przygotowany jest nie tylko dla osób grających na co dzień w klubach tenisa stołowego, ale dla wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił w pingpongowej rywalizacji. 

SUPERPUCHAR Polski Cukier LOTTO Superligi

Tradycją jest, że w czasie Pingpongowego PGE Narodowego odbywają się spotkania profesjonalistów prezentujących najwyższy poziom gry. Tegoroczna edycja wydarzenia okraszona będzie turniejem o SUPERPUCHAR Polski Cukier LOTTO Superligi. Na płycie PGE Narodowego rywalizować będą zawodnicy najlepszych męskich drużyn naszego kraju: DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki oraz POLSKI CUKIER GWIAZDA Bydgoszcz.

Spotkanie rozpocznie się punktualnie o godzinie 12:00!

Partnerzy i Sponsorzy Pingpongowego PGE Narodowego

Partner: Enea

Partnerzy wydarzenia: Ministerstwo Sportu i TurystykiPGE NarodowyTIBHARPolski CukierToyota Bielany.

Patroni medialni: MeloradioPrzegląd Sportowy.

Wydarzenie dofinansowano ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki.

Materiał prasowy: PZTS.pl

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dostępność cyfrowa

Dostosuj preferencje użytkowania:

Wesprzyj nas

Jakiś tekst wsparcie....