W Hotelu Szyndzielnia sztangi pójdą w górę!

W najbliższą sobotę, 23 marca w Hotelu Szyndzielnia w Bielsku Białej odbędą się Ogólnopolskie Integracyjne Zawody w Wyciskaniu Leżąc Klasycznym. Organizatorem imprezy jest Stowarzyszenie Integracyjne Eurobeskidy. To już XXI edycja tych zawodów.

– Sporty siłowe cieszą się w Polsce coraz większą popularnością. Zainteresowanie zawodami organizowanymi przez Stowarzyszenie jest spore. Do udziału w tegorocznej imprezie zgłosiła się ponad setka osób. W sobotę wystartują zawodnicy m.in. z Warszawy, Katowic, Tarnowa, Dąbrowy Górniczej i Wrocławia. Nie zabraknie również zawodników z Eurobeskidów – mówi prezes Stowarzyszenia Stanisław Handerek.

W wydarzeniu wezmą udział zarówno osoby niepełnosprawne jak i pełnosprawne. Zawody zostaną przeprowadzone zgodnie z przepisami IPC. Zawodnicy zostaną klasyfikowani w kategoriach wagowych z podziałem na mężczyzn i kobiety. Najlepsi w poszczególnych kategoriach otrzymają nagrody, medale lub puchary.

Wszystkich miłośników sportów siłowych zapraszamy do wspólnego kibicowania w Hotelu Szyndzielnia, a tych którzy nie mogą zjawić się osobiście już teraz zachęcamy do oglądania transmisji na żywo na platformie YouTube.

Stanisław Handerek, prezes SI Eurobeskidy

Partnerem Wydarzenia jest Energia Odnawialna S.A. Sponsorem Głównym został Hotel Szyndzielnia. Wydarzenie wsparli Restauracja Dębowa, ESOX Industrial Automation, ABC Profesjonalne Narzędzia oraz Siłownia Well Fitness. Zawody są dofinansowane ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Zobacz również

Komentarz do “W Hotelu Szyndzielnia sztangi pójdą w górę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dostępność cyfrowa

Dostosuj preferencje użytkowania:

Wesprzyj nas

Jakiś tekst wsparcie....