W Poznaniu po raz XIII pobiegli w „Biegu na TAK”

W sobotę, 06 kwietnia nad Jeziorem Maltańskim w Poznaniu odbyła się XIII edycja „Biegu na TAK”, który ma na celu promowanie idei sportu dostępnego dla wszystkich – stworzenie osobom sprawnym i z niepełnosprawnością równych szans uczestnictwa w zawodach sportowych.

W biegu wystartowały osoby pełnosprawne oraz osoby z niepełnosprawnością. Głównym celem biegu jest połączenie aktywności sportowej, integracji, profilaktyki zdrowotnej oraz finansowego wsparcia działań podejmowanych na rzecz osób z niepełnosprawnością.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za ich ogromne zaangażowanie. Wasz entuzjazm sprawił, że ten dzień był wyjątkowy! Gratulujemy wszystkim biegaczom! Jesteśmy dumni z Waszych osiągnięć i niezwykłego wysiłku, który włożyliście w pokonanie trasy. Na starcie zobaczyliśmy nie tylko entuzjastycznie nastawionych zawodników, ale również ogromne serca gotowe do pokonywania wyzwań.

Stowarzyszenie Na Tak, Organizator biegu

XIII Bieg Na Tak nikogo nie wyklucza! W nim wszyscy startują na tych samych zasadach bez względu na to, czy biegający jest osobą z niepełnosprawnością poruszającą się na wózku inwalidzkim, czy też osobą pełnosprawną, wszyscy przystępują do wyzwania na równych zasadach. To moment, w którym różnice znikają, a jedynym celem jest pokonanie trasy i osiągnięcie własnego sukcesu i satysfakcji. W imprezie wzięli udział dzieci, dorośli, a nawet ich czworonożni towarzysze.

Fot. fb/Rychło Foto

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dostępność cyfrowa

Dostosuj preferencje użytkowania:

Wesprzyj nas

Jakiś tekst wsparcie....