W Siemianowicach rozegrali mistrzostwa śląska w tenisie stołowym

W sobotę 23 marca katowicki START zorganizował Integracyjne Mistrzostwa Śląska w tenisie stołowym. Na zawodach organizowanych w Siemianowicach Śląskich zagrali sportowcy z sześciu klubów sportowych z regionu.

Podczas rozgrywek przy stołach o najlepsze miejsca na podium walczyli zawodnicy w różnym wieku i o różnym stopniu sprawności. W turnieju udział wzięli reprezentanci BKS Stal Bielsko-Biała, Stowarzyszenia Integracyjnego Eurobeskidy, IKS Silesia Katowice, LKS Strażak Mikołów, MKS Siemianowiczanka, UKS Chorzów, a także gospodarze, START Katowice.

Zawodnicy zostali sklasyfikowani w siedmiu kategoriach. W grupie młodzieżowej najlepszy okazał się Krzysztof Ornowski z IKS Silesia Katowice, natomiast w grupie kobiet pierwsze miejsce zdobyła Wioletta Kimla ze Stowarzyszenia Integracyjnego Eurobeskidy. W grupie VI-X mężczyzn złoto trafiło do Sławomira Braka z BKS Stal Bielsko-Biała, zaś w grupie IX-X triumfował Dariusz Ścigany z LKS Strażak Mikołów. Najlepszym duetem turnieju okazał się debel z Eurobeskidów w składzie Wiesław Stasica oraz Andrzej Sanetra. W grupie OPEN na pierwsze miejsce obstawił Adam Malcherek, z kolei w kategorii OPEN grupy XI na szczycie podium znalazł się Damian Fira z MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dostępność cyfrowa

Dostosuj preferencje użytkowania:

Wesprzyj nas

Jakiś tekst wsparcie....