Wkrótce zapisy do programu Umiem Pływać!

W poniedziałek, 12 lutego ruszają zapisy do programu bezpłatnych zajęć nauki pływania „Umiem Pływać”. Z projektu realizowanego przez Stowarzyszenie Integracyjne Eurobeskidy mogą skorzystać dzieci z klas I-III szkoły podstawowej.

Początkiem przyszłego tygodnia n stronie www.eurobeskidy.org.pl zostaną uruchomione zapisy elektroniczne na zajęcia. Do programu można zgłaszać dzieci zamieszkujące gminę Łodygowice i Wilkowice.

Zajęcia odbywają się w okresie marzec – czerwiec i kończą się letnimi zawodami w pływaniu. Lekcje są prowadzone raz w tygodniu w godzinach popołudniowych na pływalni COS w Szczyrku. Każde dziecko przydzielane jest do grupy według wieku lub poziomu umiejętności pływackich. Dzieci na basen są transportowane busem wraz z opiekunem, a pływalni czeka na uczestników instruktor.

Zapisy ruszają 12 lutego br. Aby zgłosić swoje dziecko wystarczy wypełnić FORMULARZ, wcisnąć „wyślij” i gotowe. Przed rozpoczęciem programu opiekun grupy przekaże rodzicom SMSowo niezbędne informacje dotyczące zajęć. Projekt rusza od marca.

Program jest dofinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dostępność cyfrowa

Dostosuj preferencje użytkowania:

Wesprzyj nas

Jakiś tekst wsparcie....