Walki przy szachownicy już w tą sobotę!

W najbliższą sobotę, 4 marca zostanie rozegrany drugi turniej Grand Prix w szachach szybkich Łodygowice 2023. Do walki przy szachownicach stanie blisko 40 osób począwszy od juniorów, przez dorosłych, aż po seniorów.

Grand Prix w szachach to cykl 8 turniejów szachowych organizowanych przez cały rok. Wydarzenie organizowane przez Stowarzyszenie Integracyjne Eurobeskidy ma na celu podnoszenie i sprawdzenie umiejętności zawodników sekcji oraz integracje osób pełnosprawnych i niepełnosprawnych. Rozgrywki składają się z 7 rund i są prowadzone w systemie szwajcarskim. W turnieju może wziąć udział każdy – osoby z dysfunkcjami narządu ruchu, pełnosprawni, dzieci, dorośli, osoby starsze. Wystarczy zapisać się na stronie www.chessarbiter.pl i opłacić wpisowe.

Turnieje odbywają się w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Wilkowicach. Uczestnicy mają zapewniony obiad, a zawodnicy, którzy zdobędą najwięcej punktów w cyklu mogą zdobyć nagrody. O zasadach rozgrywek i klasyfikacji można przeczytać na stronie ORGANIZATORA >>>

Po pierwszym turnieju w czołówce znajdują się zawodnicy gospodarza kolejno: Jarosław Ben, Mariusz Biernot i Katarzyna Brzostowska. Jutro od rana kolejne rozgrywki.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dostępność cyfrowa

Dostosuj preferencje użytkowania:

Wesprzyj nas

Jakiś tekst wsparcie....