W Bielsku Białej po raz XX siłacze zmierzą się przy sztandze – Zapisz się!

Stowarzyszenie Integracyjne Eurobeskidy zaprasza do udziału w XX Ogólnopolskich Integracyjnych Zawodach w Wyciskaniu Leżąc Klasycznym i IX Otwartych Integracyjnych Mistrzostwach Śląska w Wyciskaniu Leżąc Klasycznym. Impreza odbędzie się w dniach 24-25 marca 2023r. w Hotelu Dębowiec w Bielsku-Białej.

Wydarzenie jest organizowane przy współpracy z Polskim Związkiem Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego oraz Stowarzyszenia Centrum Formy Dąbrowa Górnicza. Impreza jest otwarta zarówno dla sportowców z niepełnosprawnością jak i zawodników pełnosprawnych.

 XX Ogólnopolskie Integracyjne Zawody WLK 

Udział w Ogólnopolskich Zawodach jest BEZPŁATNY dla zawodników pełnosprawnych i niepełnosprawnych. Do udziału w XX Ogólnopolskich Integracyjnych Zawodach WLK mogą zgłosić się osoby, które w 2023 roku ukończą 14 rok życia oraz posiadają książeczkę zdrowia z ważnymi badaniami lekarskimi. Sportowcy z niepełnosprawnościami muszą posiadać ksero ważnego orzeczenia o stopniu niepełnosprawności. Zgłoszenie zawodnika do zawodów musi być dokonane przez macierzysty klub i jest jednoznaczne z brakiem przeciwwskazań do udziału w/w zawodach. Zawodnicy niezrzeszeni nie będą dopuszczeni do startu. Dla najlepszych w zależności od kategorii przewidziane są medale, dyplomy, nagrody rzeczowe lub puchary. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkową koszulkę.

VIII Otwarte Integracyjne Mistrzostwach Śląska WLK

W IX Otwartych Integracyjnych Mistrzostwach Śląska WLK wystartować mogą zawodnicy, reprezentanci klubów sportowych – członków PZKFiTS, posiadający ważną licencję zawodniczą PZKFiTS na rok 2023. Aby wystartować w mistrzostwach należy okazać aktualne, indywidualne badania lekarskie o braku przeciwwskazań do udziału w zawodach WLK oraz dowodu wpłaty wpisowego (osoby pełnosprawne).

Udział w Mistrzostwach Śląska jest płatny tylko dla zawodników pełnosprawnych. Wpisowe wynosi 100 zł i 50 zł w kolejnej kategorii wiekowej (zgłoszenie do 6 marca 2023r., później obowiązują wyższe stawki) Udział w Mistrzostwach dla osób niepełnosprawnych jest BEZPŁATNY. Dla zwycięzców przewidziane są medale, dla najlepszych w poszczególnych kategoriach puchary lub statuetki oraz dyplom potwierdzający uzyskane miejsce. 

Zapisy

Zapisy prowadzone są w formie ONLINE. Aby zgłosić się na zawody wystarczy wypełnić i wysłać odpowiedni formularz na STRONIE ORGANIZATORA>>>, a następnie opłacić wpisowe (dotyczy zawodników pełnosprawnych – Mistrzostwa Śląska).

Zawody są dofinansowane ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Województwa Śląskiego. Sponsorem wydarzenia jest PGE Energia Odnawialna, natomiast głównym sponsorem imprezy jest AQUA S.A.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dostępność cyfrowa

Dostosuj preferencje użytkowania:

Wesprzyj nas

Jakiś tekst wsparcie....