Eurobeskidy zapraszają na turniej tenisa stołowego!

Stowarzyszenie Integracyjne Eurobeskidy zaprasza osoby niepełnosprawne oraz pełnosprawne w każdym wieku do udziału w Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Łodygowice. Impreza odbędzie się w sobotę, 7 października.

Od wiosny kalendarz imprez Stowarzyszenia jest zapełniony licznymi wydarzeniami sportowo-integracyjnymi. Najbliższe z nich odbędzie się w Łodygowicach w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1.

Każdy z zawodników otrzyma dwudaniowy obiad, natomiast dla najlepszych z nich za miejsca I-IV przewidziane są atrakcyjne nagrody rzeczowe, puchary oraz dyplomy. Jest o co walczyć, bo pula nagród wynosi 2,5 tys. złotych. Turniej zostanie rozegrany w sześciu kategoriach: dzieci i młodzież do 18 lat, osoby w wieku 19-49 lat, zawodnicy 50+, kobiety OPEN, niepełnosprawni z grupą I-V oraz niepełnosprawni z grupą VI-X.

Zapisy są przyjmowane mailowo. Aby wziąć udział w zawodach należy wypełnić kartę zgłoszenia i przesłać ją na adres marcel.zyzanski@gmail.com oraz opłacić wpisowe. Formularz zgłoszenia do turnieju można pobrać TUTAJ>>>

Więcej informacji można znaleźć na stronie organizatora www.eurobeskidy.org.pl.

Turniej jest dofinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Gminy Łodygowice.

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dostępność cyfrowa

Dostosuj preferencje użytkowania:

Wesprzyj nas

Jakiś tekst wsparcie....