Olimpiady Specjalne Polska zapraszają na transmisję ze spotkania, podczas którego wyłonieni zostaną pierwsi członkowie składu Polskiej Reprezentacji Olimpiad Specjalnych na Światowe Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych Berlin 2023.
Podczas transmisji na żywo z Biura Narodowego Olimpiad Specjalnych Polska poznamy składy w bowlingu (4 reprezentantów), jeździectwie (2 reprezentantów), golfie (2 reprezentantów), kajakarstwie (3 reprezentantów), trójboju siłowym (2 reprezentantów) oraz tenisie stołowym (2 reprezentantów).
Skład w każdej dyscyplinie zostanie wylosowany spośród medalistów ogólnopolskich zawodów w tych dyscyplinach, które odbyły się w 2020 i 2021 roku. W każdej z dyscyplinie wylosowany zostanie też skład rezerwowy reprezentacji, liczący po 5 kobiet i 5 mężczyzn.
Transmisja odbędzie się już jutro, 8 kwietnia NA ŻYWO na profilu facebookowym Olimpiad Specjalnych Polska. Wydarzenie można znaleźć TUTAJ.